Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Class Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Националниот парк Бутринт е на 3,6км од хотелот.
Концепт за исхрана
Сместувањето во хотелот е со појадок koj e контитентален или на шведска маса во зависност од бројот на гости во хотелот.
Сместување
Во хотелот собите се опремени со гардеробер.Исто така имаат и биро, ТВ со рамен екран и купатило.

За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Ксамил, на 50 м од плажата Ксамил и располага со сместување кое содржи ресторан, бесплатен сопствен паркинг и бар. 
Тој е на околу 700м од Ксамил Бич 7 и исто така на 800м од плажата Бора Бора и исто така нуди бесплатен интернет.
Хотелот располага и со семејни соби.

Class Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.