Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Hanioti Melathron Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hanioti Melathron Слики и Видеа

Плажа
Далечина од морето: 80 m 
Локација
X Координати: 40.001795 

Y координати: 23.572258
Карактеристики за соба
ТВ
Телефон
Сателитска ТВ
Мини Бар
Фен
Клима Уред
Балкон или Тераса
Када/Туш Кабина
Сместување

Вкупно 50 соби: 
Single rooms (~18 m2), Doubles Eco Ground Floor (~18 m2), Doubles Superior (~20 m2), Junior Suites PV/GV (~25 m2), Suites (~35 m2).

Во собата : централна клим  (јули - август), телефон, TV, фен, фрижидер , купатило со када ,балкон тераса. 

Single (~18 m2) - со две одделни легл . 

Double Eco Ground Floor(~18 m2) - Стандардни соби, со две одделни легла.

Double Superior (~20 m2) - Реновирани во 2017 година. Спална соба или соба со две одделни легла.

Junior Suites PV/GV (~25 m2) - со две одделни легла ( комбинирана ) со дополнително легло ( кауч или софа на расклопување ). 

Suite (~35 m2)- со две одделни кревети ( комбинирана ) со дневен престој кој е отворен, во овие соби има електичен чајник и прибор за кафе. 

Тип на дополнителни легла - софа/ кревет на расклопување. 

Пансион
Услуга - Полупансион - појадок и вечера -  ( Half board ) 


Во хотелите каде се служи исхрана по принцип на шведска маса - самополужување на различна храна, хотелот има право во случај на недоволен број на гости или други фактори, во одредени периоди, било во сезона или надвор од сезона, се служи на мени наместо на шведска маса, што НЕ влијае на квалитетот на услугата. 

Хотелот го задржува правото на одредени промени во програмата без претходно најавување. Concept

Појадок - шведска маса (самопослужување, избор на различна храна), 
Вечера. - шведска маса (самопослужување, избор на различна храна), 

Во хотелите кои нудат храна на принцип шведска маса- самопослужување, избор на повеќе јадења, правило на хотелот е да при недоволен број гости или други фактори, во некои периоди, било во или вон сезона, да служи по мени наместо шведска маса, што не влијае на квалитетот на услугата.

Хотелот го задржува правото да ја промени програмата без претходна најава.

За хотелот:
Централно лоциран во близина на центарот на Ханиоти, на околу 80 метри од плажа, Ханиоти Мелатрон нуди отворен базен и ресторан.

Капацитет и услуга:

Се одликува со климатизирани соби со тераса со поглед кон базенот. Сите соби имаат: ТВ,  фрижидер, бања, фен и тоалетен прибор. Wi - Fi пристап е на располагање на јавните површини. Рестораните и продавниците се на 5 минути пешачење.ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.