Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Panorama Hotel & Spa Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Panorama Hotel & Spa Слики и Видеа

Дополнителни информации
Гостите во хотелот може да користат и топла када.

Сместување
Во хотелот собите се опремени со работна маса, ТВ со рамен екран и бања. Сите соби имаат и клима уред и гардеробер.

Пансион
Ноќевање со појадок.
За хотелот:
Хотелот е опремен со СПА центар и сместување со бар и тераса. Во хотелот има и ресторан, 24 часовна рецепција, услуга во соба и бесплатен интернет во целиот хотел. Исто така во хотелот има и затворен базен, градина и соби со поглед на град.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.