Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Amelia Apartments Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Amelia Apartments Слики и Видеа

Краток опис
Амелија апартмани, лоцирани во Ксамил, на помалку од 1 км од плажата Ксамил 7,  нудат сместување со поглед на море, бесплатно WiFi и бесплатен сопствен паркинг.
Националниот парк Бутринт е на 3 км од апартманите.
Услови за деца
Деца до 6 години се сместуваат бесплатно со 2 возрасни.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Сите сместувачки единици се климатизирани и располагаат со балкон, трпезарија и простор за седење опремени со кабелска телевизија со рамен екран. Секоја единица има тераса со поглед на градот.

General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Home Location
Hasan Tahsini Road, 9701 Ksamil, Albanija 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.