Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

RAMADA RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

RAMADA RESORT Слики и Видеа

Краток опис
Ramada Resort се наоѓа на влезот на градот и нуди прекрасен панорамски поглед на Егејскиот брег. 
Од центарот на градот е оддалечен 1 km, со што сте доволно блиску за да уживате во атмосферата на баровите, рестораните и другите места.
Во цената е вклучено:
Бесплатен паркинг во рамките на хотелот. 
Локација
Центарот на Кушадаси е оддалечен 1 km, аеродромот Adnan Menderes 80 km.
Спорт и рекреација
Спа центарот на хотелот вклучува сауна, амам и теретана. Тимот за анимација организира разни активности во текот на денот. Во рамките на објектот или во околината можете да уживате во низа на активности, како што се билјард, пинг-понг, пикадо и спортови на вода. Меѓународниот голф клуб, кој вклучува професионални тренери од хотелот е оддалечен само 15 минути.

Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат балкони со поглед на Егејското Море, клима уред, Сат-ТВ, минибар и сеф.

Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
За хотелот:
Ramada Resort Kusadasi & Golf има 5 ресторани (од кои 4 се a la carte), 6 барови, 5 надворешни базени со тобогани, загреан затворен базен, луксузен спа центар со сауна, парна бања, масажи и приватна песонча плажа. Ресортот има голф терен и тениски игралишта. 
Обезбедена е бесплатна Wi-Fi конекција.


ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.