Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Sunrise Holidays Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Sunrise Holidays Resort Слики и Видеа

Краток опис
Adult-only Sunrise Holidays Resort (само за возрасни) располага со приватна плажа со лагуна и остров. Неговите капацитети нудат нуркачки центар, здравствен клуб и отворен базен со поглед на Црвеното Море. Аеродромот Хургада е 20-минути возење далеку. Имотот располага со различни ресторани, барови и салони. Бесплатна WiFi е достапна во фоајето.
Плажа
Хотелот располага со приватна песочна плажа.
Facilities
Гостите имаат на располагање фитнес центар, сауна, масажа и пинг-понг и одбојка на плажа. Во хотелот има редовна забавна програма. Персоналот на рецепција е достапен 24 часа на ден и може да организира екскурзии или изнајмувања на автомобили.
Концепт за исхрана
Во рестораните Nasaya Restaurant & Lounge, El Sol International и Arabian nights се служат египетски и интернационални јадења. Закуски и пијалоци се достапни во баровите на базен и на плажа. Услуга во соба и ланч пакети се исто така достапни.
Спорт и рекреација
Хотелот има и сопствен фитнес центар со модерна опрема и со личен тренер. Отворен е од 9 наутро до 19 часот навечер. Употребата на фитнес центарот е бесплатна.
Сместување
Хотелот располага со неколку типа на соби и тоа стандардни, мега соби, стандард соби со поглед на море, мастер апартмани и екзекјутив апартмани. Климатизираните соби имаат сопствена бања со када и балкон / тераса со поглед на море или базен. Тие се опремени со мини бар и сателитска ТВ. Некои единици имаат дневна со софа.

Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Health Care
Хотелот нуди одлична велнес и спа услуга на своите гости. Спа центарот содржи сауна, џакузи, турска бања, третмани за лице и тело.
Спа центарот работи од 9 до 19 часот.
 
Напомена
Спа центарот и услугите се со доплата.
Home Location
Се наоѓа на 500м односно 10 минути до центарот на Хургада, на 9км односно на 15 минути возење до аеродромот во Хургада и на 2км од крајбрежните атракции на Cornish Road.
За хотелот:
Sunrise Holidays Resort е прв изграден хотел за возрасни во Хургада.
Се наоѓа на приватна плажа и прекрасен поглед кон морето.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.