Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.

Цените се со пресметан Early Booking од 15% за резервации направени до 30.04.2021

Villa Fani Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Villa Fani Слики и Видеа

Band Text
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.

Цените се со пресметан Early Booking од 15% за резервации направени до 30.04.2021
За хотелот:

ВИЛА ФАНИ – КСАМИЛ

Вила Фани се наоѓа на 300м од плажа, во близина на вила Сала, располага со 4 соби, двокреветни или трокреветни, оптемени со мини кујна, со фрижидер, клима (вклучена во цената) тв и балкон, и сопствен тоалет. Вилата е ново здание, на 2 спрата, од кој само приземјето е во функција, и сите сместувачки капацитети се на приземје.ВИЛА ФАНИ – КСАМИЛ


Дополнителни информации

KSAMIL - VILLA FANI

ЦЕНА ПО ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ

1/2 ( студио за две лица)

1/3 ( студио за 3 лица)

Коментар

28.05 – 04.06.2021

7

65

73

Промо цена

04.06 – 11.06.2021

7

85

99

Промо цена

11.06 – 18.06.2021

7

166

177

 

18.06 – 25.06.2021

7

188

199

 

25.06 – 02.07.2021

7

210

222

 

02.07 – 09.07.2021

7

254

265

 

09.07 – 16.07.2021

7

299

309

 

16.07 – 23.07.2021

7

299

309

 

23.07 – 30.07.2021

7

299

309

 

30.07 – 06.08.2021

7

299

309

 

06.08 – 13.08.2021

7

299

309

 

13.08 – 20.08.2021

7

299

309

 

20.08 – 27.08.2021

7

287

299

 

27.08 – 03.09.2021

7

254

266

 

03.09 – 10.09.2021

7

166

177

 

10.09 – 17.09.2021

7

144

155

 

17.09 – 24.09.2021

7

109

121

Промо цена

24.09 – 01.10.2021

7

73

85

Промо цена

Concept

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку граничен премин Меџитлија: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 45€ по лице
Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице
Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку граничен премин Меџитлија:
Битола (Пред спортска Сала) – 35€ по лице
Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 35€
Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице
Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -45€ по лице
Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -45€ по лице
Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

Време на поаѓање за АЛБАНИЈА :

00:00 h Скопје (Дрводекор) – Трансфер
00:45h Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – Трансфер
00:00h Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер
01:30h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол, Дреново) – Трансфер
02:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил) – Трансфер
03:00 h Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)
03.30h Ресен (спроти автобуска станица)–Трансфер
04:00h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер
04.15h Струга (Хотел Дрим) –Трансфер
01:45h Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер

 

Aтлантис Травел го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%   

 

ВАЖНО : Патувањето за Албанија КСАМИЛ се реализира преку граничен премин Меџитлија Битола со што задолжително е поседување на валиден ПАСОШ ( Ако автобускиот превоз  НЕ може да се реализира преку ГРЦИЈА во тој случај би биле валидни нови цени за патување преку граничен премин Ќафасан-Струга )

 

 

 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.