Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Albatros Citadel Sahl Hasheesh Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Центарот на Хургада е оддалеч на  20км од хотелот како и меѓународниот аеродром во Хургада.
Спорт и рекреација
Од спортски активности хотелот нуди од сите типови на спорт на земја и водени спортски активности.
Исто така има и тим за анимација кој секојдневно организира анимациски програми во хотелот.
Дополнителни информации
Хотелот има марина и приватна плажа во должина од 1,6км.

Сместување
Секоја од собите е пространа и има спектакуларен поглед кон морето. Собите се опремени со ТВ со рамен екран и минибар.
Исто така имаат и работна маса и клима уред.
Достапен е и бесплатен интернет во сите соби.
За хотелот:
Хотелот се одликува со 3 базени вклучувајки и таканарачен бесконечен базен.
Хотелот нуди соби кои имаат панорамски поглед кон Црвеното море. Има и 6 приватни топли кади и најсовремен фитнес центар.
Граден е со природни камења кои се ископани со рака од околните планини.

Albatros Citadel Sahl Hasheesh Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.