Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

BOJUR Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

BOJUR Слики и Видеа

Во цената е вклучено:

Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен со џакузии
- фитнес центар 
- сауна
- парна бања
- креветче за бебе - на барање
- безжичен интернет во лоби бар 


Услови за деца
Политика за деца : Туристите помеѓу : 6-11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 

Локација
Локација : 1 километар од центрот, 2 километри далеку од Гондола лифтот. 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Капацитет : 1 зграда / 3 споредни згради / нема лифт 

Тип на соба :  Двокреветни соби ( макс. 2 + 1 /3 лица ).
Пансион
Услуга: 
1. Ноќевање со појадок - BB (breakfast with drinks included)
2. Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (breakfast and dinner). 
За хотелот:
Хотелот е изграден во 2005 година. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.