Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Bomo Iris Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Bomo Iris Hotel Слики и Видеа

Плажа
Далечина од плажа : 500 метри. 
Плажа :  камчесто- песочна 
Лежалки за на плажа - со доплата на лице место. 
Чадори за сонце - со доплата на лице место.
Локација

Локација: 

На 85 километри од градот Солун, во туристичкото место Сивири (Касандра, Халкидики) се наоѓа хотел Ирис. 

Сместување

Вкупно  93 соби:  Singles (~20 m2), Doubles (~25 m2),  Superior Rooms (~28 m2), Quadruples (~30 m2), Suites (~38 m2). 

Собите располагаат со : клима уред,  TV , сеф ( со доплата на лице место) , мини фрижидер, купатило/ туш,  фен, телефон, балкон/ тераса. 

Нови типови на соби се реновирани во 2018 година.  (Superior Rooms i Suites)

Single Room (~20 m2) - кревет за едно лице.  

Double Room (~25 m2) - 2 одделни кревети. Дополнително легло за 3 возрасно лице - стандарден кревет за дете ( до 12 години) - стандарден кревет или кревет на расклопување.

Superior Room (~28 m2) - Изградени во 2018 година со два одделни кревети. 

Quadruple (~30 m2) -  2 одделни кревети и кревет на расклопување.

Suite  (~35 m2) -Изградени во 2018 година, француско легло со дополнителна софа на расклопување.  


Тип на дополнителни легла - стандардни кревети / кревет на расклопување. 

Пансион

Услуга : "All inclusive" 

Листа на услуги која им ја нуди концептот "All inclusive".

Оброци : 
Обраците се служат во главниот ресторан во главната зграда ( грчка и интернационална кујна ). 
Појадок ( шведска маса ) од 08:00 до 10:00 ( традиционални грчки производи). 
Ручек ( шведска маса ) од 13:00 до 15:00 
Вечера ( шведска маса ) од 18:00 до 20:30 

Пијалоци во неограничени колични 
Безалкохолни пијалоци, сокови, чај, кафе( филтер кафе, капучино, еспресо, фрапе, нес кафе), пиво, вино, узо, ликер. 
Сендвичи, колачи, торта во барот покрај базен од  16:30 до 17:30
 "All inclusive" важи од  11:00 до  23:00

Хотелот го задржува правото да изврши одредени промени во програмата, без преходна најава.  

Concept
Во хотелите кои нудат исхрана на принцип шведска маса - самопослужување, избор на повеќе јадења, правило на хотелот е при недоволен број гости или други фактори, во некои периоди, во или вон сезона, да нуди исхрана по мени наместо шведска маса, што не влијае на квалитетот на услугата.
Хотелот го задржува правото да направи одредени промени во програмата без претходна најава.
За хотелот:
Хотелот има 5 објекти со вкупно 76 соби. Неговата понуда е надополнета со прекрасна градина, тивка околина, гостопримливост, која на гостите им овозможува пријатен престој за време на одморите.
Хотелот Bomo Iris Hotel  на располагање на своите гости има базен за возрасни, како и базен за деца, бесплатни лежалки околу базенот, игралиште за фудбал, тенис, бесплатен паркинг, сеф (на рецепција со доплата), бесплатен безжичен интернет во централниот објект како и во областа покрај базенот, интернет услуги (со доплата). Во просторот кај рецепцијата, хотелот има мини маркет, каде гостите имаат можност да купат вода, освежителни пијалоци и закуски.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.