Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Bomo Macedonian Sun Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Bomo Macedonian Sun Hotel Слики и Видеа

Плажа

Далечина од плажа : 400 метри.  ( преку улица - плажата на хотелите Athos i Pallini ) 
Плажа - песочна. 
Лежалки за на плажа  - со доплата на лице место. 
Чадори за сонце - со доплата на лице место. 
Крпи за на плажа - со доплата на лице место.

Локација

Локација : Полуостров Халкидики / Касандра, 1.5км.од центарот на Калитеа (25мин.пеш), 80км. од аеродромот во Солун.

Сместување

Опис на собите :
Вкупно 148 соби : 128 Double Rooms (~20 m2), 4 Suites (~40 m2), 16 Superior Rooms (~30 m2).
Во собите има : централна клима (јули-август), фрижидер, САТ ТВ, сеф(со доплата на лице место), телефон, туш, фен, козметичко огледало, балкон/тераса.
Вид на дополнително легло - кревет на расклопување.
Superior room - комбинирана спална и гостински дел (во иста соба)
Suite - две соби, спална и салон.

Пансион

 Листа на услуга која им се пружи на гостите по концепт на "All Inclusive" .

Храна и пијалоци :  

 Полн пансион- шведска маса во главниот ресторан ( појадок, ручек, вечера ) 

* Безалкохолни пијалоци, пиво или други алкохолни пијалоци од 10.30 до  24.00

* Црвено и бело домашно вино, пиво безалкохолни пијалоци за време на ручек и вечера во главниот ресторан. 

* Кафе, чај и колачи -  17.00 - 17.30

Спорт 

* Лежалки и чадори за сонце - на базен бесплатно 


Concept

Во хотелите каде во принцип исхраната се служи на шведска маса, самопослужување, хотелот има право во случај на недоволен број гости или под влијание на некои други фактори, храната да ја служи на мени, наместо на шведска маса, што не влијае на квалитетот и услугата на хотелот.

Хотелот го задржува правото за промена на програмата без преходна најава. 

За хотелот:

Економичен хотел, кој се состои од 9 двоспратни згради, опкружени со прекрасни градини.

Хотелот располага со пространи соби, ресторант, таверна, барови, базен, можност за спорт и забава на територијата од Хотел Палини Бич.
Уживајте во магијата на морето и сонцето на една од најпознатите и најубавите плажи на Халкидики.
Комбинација на прекрасни природни пејсажи, професионална услуга, пријатна атмосфера, бројни прекрасни околности кои одморот ќе ви го направат незаборавен.

Хотелот е реновиран во 2008 год.

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.