Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Grand Hotel Tornik Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Grand Hotel Tornik Слики и Видеа

Facilities
Хотел:
• Лифт • прилагодено за лица со инвалидитет • Јавен паркинг • Гаража • Конгресен центар • Wi-Fi • Фитнес • Велнес • Турски бањи • Масажа • Внатрешен базен • Машина за перење

Ресторани и барови:
• Главен ресторан • A la carte ресторан • Снек бар
Локација
Alekse Popovića bb Zlatibor RS, 31315, Србија
Daily Discounts
                                                  ВИКЕНД ПОНУДА:
                                    Период на престој : до 27.12.2020. 
                                                                                                                                                                                                      
                                                   Цена 130 € 
                     Сместување во двокреветна соба -услуга полупансион
                             По лице за 3 дена / 2 ноќевања (петок-недела) 


• 15% попуст на сместување вклучен во цената.
• Пријавување од 14:00 часот, одјавување во недела до 17:00 часот
• Ноќевање со појадок и вечера
• 2 ваучери со 20% попуст за ручек (храна + пијалок) во Ротирачкиот ресторан за сабота и недела
• Неограничено користење на SPA&Wellness центар и Фитнес центар
• 2 ваучери со 25% попуст на Релакс масажа 25 минути, според достапните термини
• Неограничена употреба на игротека за деца и мини аква парк
• Бесплатен WiFi и паркинг
• Две деца до 6 години - БЕСПЛАТНО (во супериор, лукс и конектирани апартмани)
Програма

НОВА ГОДИНА

ПАКЕТ 4 ДЕНА / 3 НОЌИ

31.12.2020 – 03.01.2021

ЦЕНА НА ПАКЕТОТ ЗА 2 ЛИЦА ОД 656 ЕУРЦената вклучува:

– Услуга полупансион (појадок и вечера)

– Можност за доплата за свечена вечера и реприза во зависност од мерките на Владата на РС во дадениот момент

– Неограничено користење на СПА и фитнес центар

– Неограничено користење на детска игротека и мини аква парк

– 20% попуст на ручек во ротирачкиот ресторан

– 25% попуст за релакс масажа за 2 лица во траење од 25 мин (според расположивоста)

– Бесплатен интернет и паркинг (гаража со доплата 1000 дин на ден)

Во цената не е вклучено:
туристичка такса -се плаќа на лице место

Пријавување од 14 часот, одјавување до 13 часот во согласност со достапноста ( можност за користење на СПА центарот до 17 часот)

Сместување

Двокреветна соба:
Во понудатата има 46 соби со француски лежај.
Содржина на сместување:
-собна услуга
-услуги за перење и пеглање
-фен
-мини бар
-сеф
-телевизор
-директна телефонска линија
- Wi-Fi
-бањарка
-влечки


Twin соба:
Хотелот располага со 51 соба со два одделни кревети.
Содржина на сместување:
-собна услуга
-услуги за перење и пеглање
-фен
-мини бар
-сеф
-телевизор
-директна телефонска линија
- Wi-Fi
-бањарка
-влечки

Junior Апартмани:
30 удобни апартмани со дневен престој и спална соба.
Содржина на сместување:
-собна услуга
-услуги за перење и пеглање
-фен
-мини бар
-сеф
-телевизор
-директна телефонска линија
- Wi-Fi
-бањарка
-влечки


Пансион
HB - услуга полупансион
За хотелот:

Гранд хотелот Торник, е единствениот хотел со 5* на Златибор. Тој е вистинскиот избор за оние кои сакаат даискусат оваа дестинација на еден сосема нов начин. На надморска височина од 1.010 м, каде се среќаваат планински и морски струи, зачекорете во хотел што е подготвен да ги оствари вашите соништа. 


Еклузивен Спа и Wellness центри распространети на 2.250 м2, најсовремено опремен конгресен комплекс, атрактивна тераса од 1.500 м2 со прекрасен панорамски поглед на врвовите на Торник, се само дел од понудата на овој грандиозен комплекс.

Богата понуда за гости со различни вкусови и возрасти, услуги на највисоко ниво и ентериери како оние во најлуксузните хотели низ светот, ќе го направат вашиот одмор совршен.
Добредојдовте во Златибор, добредојдовте во Гранд хотел Торник!


ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.