Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Grand Hotel Tornik Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Grand Hotel Tornik Слики и Видеа

Локација
Alekse Popovića bb Zlatibor RS, 31315, Србија
Сместување

Двокреветна соба:
Во понудатата постојат 46 соби со француски лежај.
Соджина на сместување:
-собна услуга
-услуги за перење и пеглање
-фен
-мини бар
-сеф
-телевизор
-директна телефонска линија
- Wi-Fi
-
-бањарка
-папучи
-паркинг

Twin соба:
Хотелот располага со 51 соба со два одделни кревети.
Соджина на сместување:
-собна услуга
-услуги за перење и пеглање
-фен
-мини бар
-сеф
-телевизор
-директна телефонска линија
- Wi-Fi
-
-бањарка
-папучи
-паркинг

Junior Апартмани:
30 удобни апартмани со дневеб престој и спална соба.
Соджина на сместување:
-собна услуга
-услуги за перење и пеглање
-фен
-мини бар
-сеф
-телевизор
-директна телефонска линија
- Wi-Fi
-
-бањарка
-папучи
-паркинг


За хотелот:

Гранд хотелот Торник, е единствениот хотел со 5* на Златибор. Тој е вистинскиот избор за оние кои сакаат даискусат оваа дестинација на еден сосема нов начин. На надморска височина од 1.010 м, каде се среќаваат планински и морски струи, зачекорете во хотел што е подготвен да ги оствари вашите соништа. 


Еклузивен Спа и Wellness центри распространети на 2.250 м2, најсовремено опремен конгресен комплекс, атрактивна тераса од 1.500 м2 со прекрасен панорамски поглед на врвовите на Торник, се само дел од понудата на овој грандиозен комплекс.

Богата понуда за гости со различни вкусови и возрасти, услуги на највисоко ниво и ентериери како оние во најлуксузните хотели низ светот, ќе го направат вашиот одмор совршен.
Добредојдовте во Златибор, добредојдовте во Гранд хотел Торник!


ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.