Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Blue Sky Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Замокот Саранда е на 4км од хотелот, додека археолошкиот парк Бутринт е на 15км.
Ксамил нуди прекрасни плажи и е на само 10км од хотелот.
Автобуси со чести конекции застануваат веднаш пред хотелот, додека ферибродното пристаниште е на 4км кој има дирекна врска со островот Крф.
Химара е на 55км од хотелот.
Дополнителни информации
Бесплатен интернет е достапен во целиот хотел.
Појадок се служи во ресторанот на хотелот и има и пицерија.
Бесплатен паркинг е овозможен за сите гости во хотелот.
Сместување
Секоја соба има клима уред, ТВ со сателитски канали, гардеробер, минибар и работна маса.
Бањата е со туш кабина додека опремениот балкон нуди поглед кон планина или море.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на 2км од центарот на Саранда.
Ресторанот во хотелот нуди домашни специјалитети додека сите соби овозможуваат поглед кон Јонското море и островот Крф или околните планини.

Hotel Blue Sky Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.