Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Hotel Buket Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hotel Buket Слики и Видеа

Facilities
Велнес-центарот на хотелот зафаќа 800 квадратни метри и овозможува целосно уживање и релаксација.
Хотелот е со два базени, пространо џакузи што може да го користат 12 лица, финска и био сауна, солена просторија, парна бања, простории за масажа и четири тепидариуми.
Локација
Локација :  Strahinje Popovića, 31315 Zlatibor, Srbija
Сместување
Тип на соби : 
1. Standard room - 19 - 22 m2
2. Komfort room - 28 m2
3. Standard apartman  - 31- 38 m2
4. Komfort apartman  - 36 -  44 m2
5. Buket apartman -  45 m2
Пансион

Хотел Букет има 110 места во својот ресторан, модерно опремена кујна и пријателски, љубезен персонал подготвен да ви помогне во секое време при избор на специјалитети, како и вина од  богата ризница на хотелот.

За хотелот:
Хотелот Букет исто така се наоѓа во близина на паркот Дино - еден вид рај за најмалите кои сакаат да уживаат во овој забавен - тематски парк во регионот. Хотелот е идеално место за сите оние кои уживаат во пешачење и активен одмор.
Близината на спортските терени, како и модерната сала во рамките на Спортско-туристичкиот центар „Златибор“, им нуди на сите спортисти сместени во хотелот Букет услови за врвни подготовки. И конгресната сала на хотелот и придружните простори се идеални за учесници на професионални собири, конгреси и семинари.
Сите  соби имаат поглед кон боровата шума, што му доликува на амбиентот на Златибор.
Велнес центарот се простира на 800 квадратни метри и овозможува целосно уживање и релаксација: со два базени, пространо џакузи што може да го користат 12 лица, финска и био сауна, солена соба , парна бања, простории за масажа, четири тепидариуми и кревет за водена масажа и други погодности.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.