Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Izvor Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hotel Izvor Слики и Видеа

Локација
Белград е на 75 км оддалечен од хотелот.
Достапен  е и бесплатен паркинг во хотелот.
Концепт за исхрана
Гостите на хотелот може да вечераат во главниот ресторан и во другите 2 à la carte ресторани кои служат интернационална и италјанска кујна.
Исто така постои и лоби бар и бар во кугланата.
Дополнителни информации
Хотелот Извор располага и со интернет кафе и бесплатен интернет. 
Исто така има и игротека за деца. Различни дневни екскурзии како што се патувања во Опленац, Орашац како и до манастири кои датираат од 14 век, како и дегустации на вино може да се организираат на лице место во хотелот.
Сместување
Модерните, климатизирани соби располагаат со ЛЦД ТВ со ДВД плеер, балкон, минибар, и бања со бањарки и папучи.
Некои од собите имаат и приватна топла када.
Health Care
Во СПА комплексот на хотелот Извор гостите може да се релаксираат во широк спектар на сауни, парни бањи, и други велнес објекти.
Голем избор на масажи, убавина и здравствени третмани има на располагање во хотелот.
За хотелот:
Се наоѓа во центарот на така наречениот СПА град Аранѓеловац, веднаш во паркот Буковица.
Се одликува со голема СПА област со затворен и отворен базен.  Исто така располага и со Аква Парк.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.