Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

HOTEL PALISAD Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

HOTEL PALISAD Слики и Видеа

Дополнителни информации
Бесплатно Wi- Fi на јавни места  ( рецепција, лоби бар ) 
Сместување

Во хотелот Палисад се наоѓаат 196 соби.
Нивниот ентериер се карактеризира со оригинален планински дизајн: дрво во преден план, трупци и плетена постелнина, што ја оживуваат автентичната традиција на Златибор.
Современ дизајн, акцент на детали и посебна гардероба како посебна единица во собата се секако сегменти кои ќе го збогатат вашиот престој. 
Алпскиот карактер и рустичните планински детали што ја заокружуваат атмосферата се наменети за сите оние кои очекуваат најмногу од својот одмор.Пансион
Гостите можат да уживаат во изборот на ресторани и барови, секој со различна атмосфера. На барање се дадени и специјални менија за диети.
Во хотелот Café Pastry се служат пити подготвени според традиционални рецепти.
Ресторанот за гости во хотелот Палиса има капацитет од 700 места и неодамна е реновиран. За хотелот:
„Хотел Палисад - хотел со 50-годишна традиција“
Палисад обезбедува сместување во текот на целата година во Златибор и има скијачко училиште во текот на зимските месеци.
Палисад исто така нуди  изнајмување  на ски опрема.
Хотелот нуди спа и центар за убавина кои имаат џакузии, сауна, теретана и Финска сауна. Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.