Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Hotel Tonanti Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hotel Tonanti Слики и Видеа

Локација

Локација:  Svetog Save 2, 36210 Vrnjačka Banja, Serbia

Дополнителни информации

Спа и Велнес центарот е на преку 2000 м2 кој опфаќа отворен и затворен базен, финска бања, био сауна, инфра-црвена сауна, солена соба, хамам. 

Работно време на спа и велнес центарот од 08.00 до 22.00 часот.  

Сместување

Сместувачкиот капацитет на хотелот е до 146 соби, кои се опремени според најсовремените стандарди така да можат да пружат максимален комфорт и удобност. Хотел Тонанти е непушачки хотел ( со исклучок на собите со балко, каде е дозволено да се пуши цигари на балконот). 

Големата на собите е од 20м2 до 50м2. 
Тип на соби : 
*Стандардна двокреветна соба со балкон и без балкон; 
-Можност за два одвоени единечни кревети или еден брачен кревет
-клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
-клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
* Апартман 
Спална соба со брачен кревет (или двa singl кревети) и дневна соба со софа. Можност за додавање на креветче или два дополнителни кревети. 
-Можност за два одвоени единечни кревети или еден брачен кревет
-клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
-пегла+даска
-можност за детско креветче и додатен кревет
*Луксузна двокреветна соба со тераса
- можност за два одвоени кревети или еден фамилјарен кревет.
-клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
-пегла+даска
-можност за детско креветче и додатен кревет
-паркинг
-тераса
* Фамилијарен апартман;
-Две спални соби со брачен кревет, два едноинечни кревети и дневна соба, купатило со туш кабина и када. Можност за додавање креветче и / или дополнителен кревет.
--клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
-мини кујна
*Апартман со  и без кујна; 
-Две спални соби со брачен кревет, два едноинечни кревети и дневна соба со кујна. Можност за додавање креветче и / или дополнителен кревет.
-клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
-пегла+даска
-можност за детско креветче и додатен кревет
-паркинг
-тераса
-мини кујна
*Соба за лица со инвалидитет; 
-Соба со 2 единечни кревети со мебел и распоред на простории изработени според стандардите за двајца во инвалидски колички.
-клима
-фен
-директна телефонска линија
-папучи
-бањарка
-мини бар
-поглед кон парк
-собна послуга
-интернет пристап
-сателитска
-телевизор
-сеф
-Wi-Fi
-погодности за инвалиди

Пансион

Сместување на база : Полупанисон - Појадок и вечера 
Луксузниот а ла карте ресторан, со врвна понуда на храна и пијалоци, достапен е како на гостите на хотелот така и за трети лица. 


За хотелот:

Хотел „Тонанти“ е еден од најлуксузните  хотели на овој простор. 
Се наоѓа во центарот на Врнечка Бања во непосредна близина на средниот дел на паркот.  
Без разлика дали би отишле во хотелот за одмор и опуштање, рекреација или поради работни обврски, конференција и слично, персоналот е посветен на тоа да им овозможи на  гостите да се чуствуваат пријатно, задоволно, комотно како во свој дом. 

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.