Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Kassandra Bay Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Kassandra Bay Hotel Слики и Видеа

Плажа

Далечина од плажа : 600 метри од прекрасна песочна плажа.

Лежалки за на плажа - со доплата на лице место. 
Чадори за сонце - со доплата на лице место. 

Локација

ЛОКАЦИЈА 
Хотелот е лоциран на околу 500 метри од туристичкото место Криопиги како и околу 600 метри од прекрасна песочна плажа.

Сместување

Вкупно 45 соби :  Double Rooms, Triples & Quadruples .  

Собите располагаат со : клима уред, телевизор, телефон, мини-фрижидер, туш, фен( на барање од рецепција), балкон/ тераса.
 
Double Room- француско легло или 2 одделни легла.  
Triple Room - 3 одделни кревети. 
Quadruple Room - 2 одделни кревети и кревет на спрат. 

Тип на дополнителни кревети - софа / кревет / фотеља на расклопување. 

Пансион

Полупансион- појадок и вечера  (HALF BOARD)

Појадок и вечера - шведска маса - самопослужување.

Concept

Појадок - шведска маса (самопослужување, избор на различна храна), 
Вечера. - шведска маса (самопослужување, избор на различна храна), 

Во хотелите кои нудат храна на принцип шведска маса- самопослужување, избор на повеќе јадења, правило на хотелот е да при недоволен број гости или други фактори, во некои периоди, било во или вон сезона, да служи по мени наместо шведска маса, што не влијае на квалитетот на услугата.

Хотелот го задржува правото да ја промени програмата без претходна најава.

За хотелот:

Во опкружување во бујни борови дрвја се наоѓа хотелот Kassandra Bay.

Во својата понуда хотелот има комплетно опремени соби, ресторан, базен и бар. Гостите имаат можност да уживаат во опремени соби со ТВ, мини бар и сеф, со поглед кон море, базен или планина. како и во освежителни пијалоци во барот и традиционална храна во хотелскиот ресторан. 

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.