Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

KATARINO SPA Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

KATARINO SPA Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- надворешен базен 
- внатрешен базен 
- термална зона ( џакузии, парна бања, финска бања, ледена фонтана, ароматизирана бања)
- безжичен интернет 
- креветче за бебе
- детски клуб Со доплата : 
- пинг понг
- тенис 
- билијард 
- електронски игри
- изнајмување на велосипед
- спа третмани и масажи 
- куглање 

Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 0 и 13,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација

Локација :   Katarino Area, 2760 Bansko, Bulgaria

Дополнителни информации

Миленичиња не се дозволени во хотелот. 

Сместување

Тип на соби :
1.  Standard rooms without balcony (max. 2+1 persons, 30 m²) -  39 rooms 
2.  Junior suites (max. 2+2/4 persons, 40 m²) - 5 rooms 
3. Double rooms with balcony (max. 2+1 persons, 30 m²) - 77 rooms
4.  One-bedroom apartments (max. 2+2/4 persons, 45 m²) - 13 rooms 
5.   Vip apartments (max. 2 persons, 45 m²) - 5 rooms 


Пансион
Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера ) - НВ
За хотелот:
Катарино Спа Хотел е сместен во Рила Планината, на 8 километри од Банско ски ресортот и на 2 километри од Разлог. Хотелот е изграден во 2005 година, е последно е реновиран во 2018 година. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.