Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 077 933 433; 075 253 212; 070 349 521
Мапа

King Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Локација
Познатата плажа Бора Бора е на 350м од хотелот, додека плажата Ксамил 7 е на 350м од хотелот.
Спорт и рекреација
Активности како нуркање, пешачење и возење велосипед може да се уживаат во околината, а гостите може да се релаксираат и покрај плажа.
Сместување
Собите се опремени со клима уред, ТВ со рамен екран и сателитски канали, фрижидер, електричен бокал, мијалник, фен и биро.
Исто така се опремени со бања, со туш и прибор за тоалети како и бесплатен интернет.
Собите располагаат и со простор за седење.
Food
Сместувањето нуди појадок кој е на шведеска маса или на мени во зависност од бројот на гости во хотелот.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Ксамил, 150 м од плажата Ксамил и располага со сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, бар и заедничка соба за седење.
Исто така располага и со фамилијарни соби кои повеќето се со тераса.
Хотелот нуди 24 часовна рецепција, услуга во соба и менувачница.

King Hotel Слики и Видеа

Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.