Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Laki Hotel & Spa Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Laki Hotel & Spa Слики и Видеа

Концепт за исхрана

Правилата на нашата кујна

Сите состојки во храната се свежи и на дневна основа набавувани. Се фокусираме на свежа и здрава храна за нашите гости. Ќе уживате во вистински свежи вкусови ! Секогаш ќе наидете на релаксирачка атмосфера, добра услуга, и вкусна храна.

Breakfast: 8:00 am to 10:30 am
Lunch: 11:30 am to 2:30 pm
Dinner: 6:00 pm to 10:00 pm
Sunday Brunch: 11:00 am to 2:30 pm


Дополнителни информации
Барот во Лаки Хотел и Спа има богато мени со освежителни пијалоци за дневно освежување, и уште повеќе богато мени за опуштање во вечерните часови.
За време на летните денови и топлото време, може да се освежувате во отворениот бар покрај базенот, со незаменлив поглед кон Охридското езеро и најблиските планини.
За хотелот:

Лаки Хотел и Спа има 60 соби. Распределени на 4 спрата, од кој секој спрат и соба имаат свој посебен дизајн и стил. Хотелот има 4 апартмани.

Сите се опремени и дизајнирани според последни хотелски стандарди, со модерен и луксузен стил, креирани за Ваше максимално уживање.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.