Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Makednos Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Makednos Hotel Слики и Видеа

Плажа
60 метри од плажа
Локација
Хотел Македнос е лоциран на приватна плажа помеѓу туристичките места Никити и Неос Мармарас на полуостровот Халкидики. Неос Мармарас од самиот хотел е оддалечен 16 km, додека туристичкото место Никити на само 6 km.
Дополнителни информации
Хотел Македнос е лоциран на приватна плажа помеѓу туристичките места Никити и Неос Мармарас на полуостровот Халкидики. Неос Мармарас од самиот хотел е оддалечен 16 km, додека туристичкото место Никити на само 6 km.
Сместување
Вкупно 32 соби: Single Rooms & Doubles Rooms (~20 m2), Triples (~20 m2), Double Rooms 4 pax (~25 m2).ку 32 sobe: Single Rooms & Doubles Rooms (~20 m2), Triples (~20 m2), Double Rooms 4 pax (~25 m2).
Пансион
Услуга:
Ноќевање со појадок
Полупансион
За хотелот:
Хотелот се наоѓа во Никити на 60 метри од песочна плажа.
Хотелот на своите гости им нуди на располагање базен за возрасни и деца, летна тераса, бар на плажа, прекрасна градина, бесплатен безжичен интернет (на јавни места), паркинг, ресторан каде гостите го започнуваат денот со појадок, консумација на кафе и останати пијалоци во текот на целиот ден. 42 комплетно опремени соби со LCD ТВ, телефон, тоалет со туш - кабина, сеф, фен, мини - бар, балкон, огледало, крпи
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.