Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Melissa Gold Coast Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Melissa Gold Coast Слики и Видеа

Плажа
80 метри од плажа
Дополнителни информации
Собите содржат : клима, фрижидер, туш, телевизор, фен, LCD телевизор , балкон/ тераса, SAT TV ( кабловска). 
 Собите се со француски кревет или 2 одвоени кревети.
Сместување
Вкупно  63 соби: Doubles (~24-29 m2), Triples Standard (~24-29 m2), Family Rooms Ground Floor (~30-35 m2).
Пансион
Услуга: Доручек
За хотелот:
Мал хотел кој се наоѓа во Метаморфоси околу 80 местри од  песочна плажа, опкружен со борова шума . Покрај плажата се наоѓаат таверни, барови, продавници, идеален избор за фамилијарен одмор.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.