Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

MPM BANSKO SPA & HOLIDAYS Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- сауна 
- парна бања 
- шок туш 
- релакс зона 
- паркинг ( надворешен - ограничен број на места )  
- интернет 
- креветче за бебе - на барање 


Со доплата:
- масажа 

Услови за деца
Услови за деца : 
Туристите помеѓу 5 и 12,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 
Локација

Локација :  29 Yavor Str., 2770 Bansko, Bulgaria 

Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени
Сместување

Тип на соби : 
1. Двокреветни соби - 80 соби  (макс. 2+2/3 лица, 25 m²)
2. Еко двокреветни соби - 9 соби (макс. 2 лица)
3. Апартман со една спална соба - 6 соби (мин. 4 /макс. 2+2 лица, 40 m²)
Пансион
Услуга : 
Полупансион ( појадок и вечера ) - HB 
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на 1,2 километри од центарот на Банско и од Гондола лифтот. Хотелот е реновиран во 2019 година. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.