Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Nataly Spa Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Nataly Spa Hotel Слики и Видеа

Локација

Локација :  Vojvode Misica 22a , 18230 Sokobanja, Srbija

Дополнителни информации

Децата помлади од 12 години мора задолжително да бидат под надзор на родител или старател.

Сместување

Содржи 14 луксузно опремени апартмани во објектот А и четири апартмани во објектот B – Konak Nataly Spa


Тип на соби : 
1. Standard apartman 
2. Comfort apartman 
3. Panorama apartman

За хотелот:

Хотелот „Nataly Spa“ се наоѓа во срцето на Сокобања, оддалечен само 100 метри од прочуеното мермерно шеталиште.
Хотелот располага со модерен спа центар, базен, соби за масажа и ресторан каде се служи појадок и вечера и ala carte оброци.
Сите услуги им се достапни на гостите секој ден од 09-21 часот.
Користењето на Спа центарот е ограничено на 90 минути во текот на еден ден по лице. Неопходно е терминот за користење на Спа центарот да го резервирате на рецепција, исто како и услугите за масажа.


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.