Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

PANORAMA RESORT COMPLEX Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

PANORAMA RESORT COMPLEX Слики и Видеа

Во цената е вклучено:

Во цената е вклучено : 
- надворешен базен 
- внатрешен базен 
- фитнес центар 
- џакузии
- парна бања 
Wi-Fi
- креветче за бебе 


Со доплата : 
- масажа 
- турска бања 
- спа третмани Услови за деца
Услови за деца : Туристите помеѓу 6 и 13,99 години се сметаат за деца во овој хотел. 

Локација
Локација : 
GPS coordinates: 41.822546079008830 , 23.488056667560613

Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување

Тип на соба : 
1. Двокреветни соби - 27 соби (макс. 2 лица)
2.Фамилијарни соби - 14 соби (макс. 2+1/3 лица) 
3. Студио - 12 соби (макс. 2+1/2+2 лица)
4. Апартман со една спална соба - 22 соби  (макс. 2+2/3 лица)
5. Апартман со две спални соби - 3 соби (макс. 4+2 лица)
5. Соба за лица со посебни потреби 


Пансион
Услуга : 
1. Ноќевање со појадок - BB (buffet breakfast /includes coffee, tea and mineral water)
2. Полупансион ( појадок и вечера ) - HB (buffet breakfast and dinner /includes one glass of wine or beer). 

За хотелот:
Хотелот е изграден во 2009 година, а е последно реновиран во 2017 година.
Хотелот се наоѓа 1,5 километри од центарот на Банско, 750 метри далеку од Фондола лифтот. 
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.