Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Pegaz Holiday Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Pegaz Holiday Resort Слики и Видеа

Локација
Локација :   Miloša Obilića 25, 36210 Vrnjačka Banja, Srbija 
Дополнителни информации
Во рамките на Pegas Holiday Resort има две конференциски сали, погодни за состаноци, презентации, семинари и обуки.

Конференциска сала 1  > 40 m2
Конференциска сала 2 > 65 m2
Сместување
Тип на соби : 
1. Standard room 
2. Standard studio 
3. Deluxe room 
4. Deluxe studio 
5. Superior apartman 
6. Family apartman.
Пансион
Гостите на Pegas Holiday Resort можат да уживаат во појадок на шведска маса. 
За хотелот:
Pegaz Holiday Resort нуди ресторан, фитнес центар и климатизирано сместување со балкон и бесплатно WiFi. Сместен на 650 метри од Мостот на љубовта.
Водени од  принципите на SlowLiving концептот,  изграден е Pegas Holiday Resort во Врњачка Бања, една од најубавите бањи во Србија.
Pegaz Holiday Resort е апартхотел со 4 ѕвезди. Организиран во три дела, одморалиштето Pegaz Holiday покрива над 10.000 квадратни метри во рамките на кои корисниците и гостите можат да користат бројни објекти на SlowLiving.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.