Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Royal View Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Royal View Hotel Слики и Видеа

Концепт за исхрана
Со поглед кон охридското езеро ресторанот во хотелот служи одлична интернационална кујна.
Кога е убаво времето гостите може да уживаат во своите оброци на терасата која е на отворено.
Дополнителни информации
Центарот на градот е оддалечен на 200 м од хотелот.
Познат по своите цркви и многуте споменици гостите можат да видат многу во прошетка низ градот.
Free Services for You
Прекрасната СПА област во хотелот располага со топла када, сауна и парна бања.
Масажите и третманите за убавина овозможуваат релаксирачки моменти. Фитнес центар е исто рака достапен.
Сместување
Собите се опремени со клима уред, сателитска ТВ и работна маса.
За хотелот:
Хотелот се наоѓа на брегот на охридското езеро.
Тој нуди елегантни соби со балкони и поглед кон езеро како и бесплатен интернет.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.