Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Контакт
034 345 212; 070 349 521
Мапа

Sirius Spa & Wellness Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Sirius Spa & Wellness Слики и Видеа

Дополнителни информации
* Во цената имате вклучено бањарка и папучи.
* Дополнителна доплата за масажи и третмани (цената е во зависност од
масажата/третманот) и е потребна претходна резервација.
* Работно време на Спа и веленс центарот секој ден од 10:00 до 21:00 часот
• Користењето на Спа центарот за гости од хотелот се наплаќа по 300.00 ден од лице
целодневна карта,
• Користењето на Спа центарт за надворешни гости се наплаќа по 500.00 ден од лице
целодневна карта.

Пријавување после 14:00 часот
• Одјава до 12:00 часот
Сместување
Собите се опремени со интернет, кабелска телевизија, минибар, фен за коса и телефон.
На гостите им е достапен бесплатен приватен паркинг, перална и собна услуга. Хотелските соби имаат тераси со спектакуларен поглед на прекрасно уредениот парк околу хотелот.
Health Care
Користење на надворешните базени е гратис.
Користење на услугите од Спа и велнес центарот вклучува:
- базен, 
- турска бања,
- џакузи, 
- парна бања,
- солено џакузи,
 - инфра-ред сауна,
- теретана,
 - финска сауна,
За хотелот:
Хотел Сириус Спа и Велнес-Струмица е лоциран во Југоисточниот регион на Република Македонија, во мирна и тивка средина, на само 1,5 км од центарот на градот, 160 км од главниот град Скопје, 30 км од макодонско-грчката граница и 20 км од македонско-бугарската граница. Опкружен со природна убавина, хотелот нуди пријатен престој, одмор, забава и рекреација преку целата година.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.