Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

TRINITY RESIDENCE 4* Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

TRINITY RESIDENCE 4* Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
За време на зимската сезона хотелот нуди бесплатен шатл превоз од и до Гондола лифтот како и бесплатно шкафче за скии.

Локација
Центарот на Банско е на 5 минути пешачење до хотелот. Пирин, главната шопинг улица е на 50 м од хотелот. 
Автобуската станица во Банско е на 1,3км, додека Добриниште и Разлог се на 7км.
Концепт за исхрана
Хотелот располага и со ресторан како и лоби бар и спа бар. 
Дополнителни информации
Конференциска сала до 60 лица и со пристап до интернет е на располагање на гостите по барање однапред и без дополнителни трошоци.
Сместување
ТВ со рамен екран со кабелски канали е достапен во секоја соба. Некои од собите имаат и гарнитура за седење. Купатилото е опремено со туш кабина или када, бесплатен прибор за тоалет и фен.
За хотелот:
Се наоѓа во Банско, 10 минутно пешачење од Гондолата, хотелот нуди бесплатна употреба на базените, сауна и парна бања.
Топла када е на располагање на гостите со дополнителна доплата.
Бесплатен интернет и бесплатен сопствен паркинг се достапни.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.