Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

TRINITY RESIDENCE Apartments Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
 • Online Reservation
 • Ценовник
 • Галерија
 • Информации за хотелот

TRINITY RESIDENCE Apartments Слики и Видеа

Спорт и рекреација
SPORT & LEISURE:

Free of charge
• indoor swimming pool (area: 22m x 10m, depth: 1.80m to 2.20m)
• Finnish sauna
• steam bath
• Jacuzzi 

Extra charge
• Wellness center
• Turkish bath
• billiards


Дополнителни информации
Дополнителни информации:

• главен ресторан (100 места) 
• a-la-carte ресторан(50 места) 
• лоби бар
• Витамнин и бар за освежување
• Wi-Fi во општи области (бесплатно)
• конференциска сала

перење и пеглање (доплата)

• Простор за складирање
• неовластен паркинг (бесплатно)
• гаража (бесплатно)
• миленичиња не се дозволени
Сместување
 • 1-BEDROOM APARTMENT:

  • living room with an extensible sofa-bed and equipped kitchenette, and one bedroom with a queen bed
  • cable TV
  • central heating
  • coffee/tea maker
  • Wi-Fi –free of charge
  • fridge
  • balcony
  • bathroom with a shower cabin, hairdryer
  • extra bed
  • room tidying-up – daily
  • bed-clothes change – every 3rd day
  • towels change – every 2nd day

 • 2-BEDROOM APARTMENT:

  • living room with an extensible sofa and equipped kitchenette and 2 bedrooms (one with a queen bed and one with 2 single beds)
  • fridge
  • cable TV
  • central heating
  • coffee/tea maker
  • Wi-Fi – free of charge
  • bathroom with a shower cabin, hairdryer
  • balcony
  • room tidying-up – daily
  • bed-clothes change – every 3rd day
  • towels change – every 2nd day
  • extra bed

За хотелот:
LOCATION: 50 m away from the center and 500 m away from the ski runs. 
CAPACITY: • 3 lifts • 10 1-bedroom apartments (max. 2+2/3+1 persons, 80m2) • 5 2-bedroom apartments (max. 4+2/5+1 persons, 100m2). 
GENERAL INFORMATION: The complex consists of two buildings: Hotel Trinity Residence & SPA and Apart Hotel Trinity Residence & SPA
The guest accommodated in the Aparthotel building use the same public areas as the guests accommodated in the hotel building. The main restaurant, the lobby and the bar are located in the hotel building. The SPA Center is situated between the hotel and Aparthotel buildings. 
One of the entrances of the Aparthotel has a warm link with the hotel. The other two entrances are passing through the underground parking. 
BOARD BASIS: BB (breakfast) / HB (breakfast and dinner). 
CHILDREN POLICY: Tourists aged between 2 - 11.99 years old are considered children by the hotel.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.