Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Balina Paradise Abu Soma Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Balina Paradise Abu Soma Resort Слики и Видеа

Спорт и рекреација
Алтернативно, гостите можат да уживат во нуркање, сурфање, кајакарство, риболов и јавање со дополнителна доплата.

Сместување
Сите соби се добро опремени имаат клима и сателитска телевизија.
Секоја соба има поглед на море, базен или градини.


Food
Ресторанот во хотелот служи интернационална кујна и египетски специјалитети. Можете да јадете на терасата со поглед на околината.
На базенот се служат пијалоци и закуски.
General Warning
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано.
Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно).
Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.
Home Location
Луксор се наоѓа на 3 часа возење од хотелот. Хургада е на 50км и лесно достапна за дневно патување.
За хотелот:
Balina Paradise Abu Soma Resort се наоѓа во Сафага на плажата од предниот дел на заливот Сома.
Хотелот нуди удобно сместување, со одлични можности за нуркање.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.