Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

BELMONT Aparthotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

BELMONT Aparthotel Слики и Видеа

Во цената е вклучено:
Во цената е вклучено : 
- безжичен интернет во лоби бар 
- паркинг ( надворешен ) 

Услови за деца
Политика за деца : 
Туристите помеѓу : 6 - 11,99 години се сметаат за деца во овој хотел. Локација
Локација : 2 километри далеку од центарот на Банско и 600 метри од Гондола лифтот. 
Дополнителни информации
Миленичиња не се дозволени 
Сместување
Капацитет : 6 згради / 1 лифт 

Тип на соби : 
1. Апартман со една спална соба -  43 соби 
(макс. 4 лица, 40 m2)
2. Апартман со две спални соби - 2 соби ( макс. 6 лица , 70 m2 ) .
Пансион

Услуга : 
1. Наем на соба - RO (no meal) 
2. Ноќевање со појадок - BB (breakfast – in the restaurant of Grand Montana hotel, no drinks included)
3. Полупансион ( појадок и вечера )  - HB (breakfast and dinner – in the restaurant of Grand Montana hotel, no drinks included).За хотелот:
Хотелот  е изграден во 2005 година и е последно реновиран во 2016 година. 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.