Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Blue Pearl Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Blue Pearl Hotel Слики и Видеа

Краток опис
Сместен на песочна плажа, Blue Pearl Hotel нуди централна локација во Сончев брег. Има надворешен базен со лежалки и фитнес сала, како и бесплатна Wi-Fi конекција. 
Локација
Стариот град во Несебар е оддалечен 4 km, Св. Влас 5 km, а Action Aqua Park е на 3 km од хотелот.
Концепт за исхрана
Ресторанот служи регионална и интернационална кујна. 
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Сите соби имаат клима уред, балкон, Wi-Fi конекција, ТВ со рамен екран и бања, мини фрижидер и бања со када или туш кабина.

Пансион
Хотелот работи на Ultra All Inclusive концепт. 
За хотелот:
Blue Pearl Hotel има 24h рецепција, продавница, менувачница, бесплатна Wi-Fi конекција на сите јавни површини, надворешен базен со лежалки, фитнес сала и билјард.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.