Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Diamond Hill Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Diamond Hill Слики и Видеа

Краток опис
Diamond Hill Resort & SPA се наоѓа во Валона. Тој нуди сместување со бесплатен WiFi. Исто така има и базен, ресторан и бар.
Секоја сместувачка единица е климатизирана и располага со балкон, трпезарија и простор за седење опремен со ТВ со рамен екран со сателитски канали. Сите единици имаат сопствено купатило со туш, фен и бесплатни тоалети.

Гостите  уживаат во појадок на база шведска маса.

Diamond Hill Resort & SPA има и детско игралиште.

Гостите можат да пливаат во затворен базен или да уживаат во возење велосипед.

Плажата Вајана е на 2,7 км од сместувањето, додека плажата Плажи и Вјетер е на 6 км од објектот.
Плажа
Најблиската плажа е на само 200 m од хотелот Diamond Hill Resort & SPA.
Локација
Сместен во Валона, Diamond Hill е на 15 минути возење од Универзитетот во Валона и Националниот музеј на независност. Овој 4- ѕвезден хотел е оддалечен 6,8 км од Плоштадот на знамињата и 7 км од Историскиот музеј.
Важни информации

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Дополнителни информации
Домашни миленици не се дозволени.
Сместување
Хотелот располага со 42 климатизирани соби со мини бар и телевизор со рамен екран.Бања со када или туш, опремена со бесплатни тоалети и фен за коса.
Пансион

Хотелот нуди појадок. Опциите за појадок вклучуваат: 

  • италијански
  • Вегетаријански
  • без глутен
  • на база шведска маса
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.