Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Fafa Premium Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Fafa Premium Resort Слики и Видеа

Локација
Аеродромот во Тирана е  на 26км од хотелот. Шатл превоз до аеродромот може да се организира со дополнителна доплата.
Спорт и рекреација
Од спортски активности во хотелот има тенис на маса.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Рецепцијата работи 24 часа како и продавниците на имотот.
Гостите може да се релаксираат на терасата за сончање или да уживаат во пиењето пијалок во барот.
Сместување
Собите се опремени со клима уред и со ТВ со рамен екран.
Сите соби имаат сопствена бања опремена со туш кабина или када, папучи, бесплатен прибор за тоалет и фен.
Исто така има и бесплатен интернет.

General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

За хотелот:
Хотелот нуди сезнски базен на отворено и ресторан, и се наоѓа на локација на плажа во Голем на 27 км од Тирана.
Достапен  е бесплатен приватен паркинг.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.