Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

FAUSTINA HOTEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

FAUSTINA HOTEL Слики и Видеа

Локација
Центарот на Кушадаси е оддалечен 25 km, аеродромот во Измир 110 km.
Спорт и рекреација
За сите оние кои сакаат активен одмор, хотелот нуди мини голф, тенис или спортови на вода кои се достапни со доплата. 

Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Собите имаат телефон, клима уред, минибар, САТ-ТВ, фен, балкон и бесплатна Wi-Fi конекција. 
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
За хотелот:
Hotel Faustina се наоѓа на брегот на Guzelcamli и има приватна плажа и пристаниште, ресторан, 2 барови, паркинг, Wi-Fi конекција, надворешен базен, сауна и турска бања. ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.