Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Grand Blue Fafa Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Grand Blue Fafa Resort Слики и Видеа

Локација
Тирана е оддалечена на 43 км од хотелот, додека Драч е на 10км.
Најблискиот аеродром во Тирана е  на 40км од хотелот.
Концепт за исхрана
Внатрешниот ресторан е специјализиран за италијанска кујна.
По напорниот ден гостите може да уживаат во освежителен пијалок на барот.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Сите соби се опремени со клима, сателитска, ТВ со рамен екран и балкон. 
Бањата е опремена со туш или када. Обезбедени се бесплатни прибори за тоалет, папучи и фен.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

За хотелот:
Се наоѓа на плажата во Голем, хотелот има приватна плажа. 
Хотелот располага со базен на отворено и фитнес центар.
Достапен е и бесплатен интернет и паркинг доколку има слободни места.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.