Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

 

Hotel Apart Poseidonio Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Hotel Apart Poseidonio Слики и Видеа

Дополнителни информации

HOTEL / APART POSEIDONIO

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќeвања

1/2+екстра легло за 2 возрасни + 1 дете

1/4 за 4 возрасни + 1 дете до 11.99год

1/5 апп за 5 возрасни + 1 дете до 11.99год

коментар

23.05-30.05.2021

7

107

143

167

Промо

30.05-06.06.2021

7

131

167

203

Промо

06.06-13.06.2021

7

164

208

252

 

13.06-20.06.2021

7

252

307

329

 

20.06-27.06.2021

7

318

417

439

 

27.06-04.07.2021

7

373

450

472

 

04.07-11.07.2021

7

384

483

527

 

11.07-18.07.2021

7

417

505

538

 

18.07-25.07.2021

7

461

527

560

 

25.07-01.08.2021

7

461

527

560

 

01.08-08.08.2021

7

461

527

560

 

08.08-15.08.2021

7

461

527

560

 

15.08-22.08.2021

7

461

527

560

 

22.08-29.08.2021

7

406

461

483

 

29.08-05.09.2021

7

373

406

428

 

05.09-12.09.2021

7

274

329

362

 

12.09-19.09.2021

7

131

167

203

Промо

19.09-26.09.2021

7

107

155

179

Промо

СместувањеBand Text
Овој аранжман е во организација на ДТУ АтлантиС ДООЕЛ и може да се користат COVID-19 ваучерите.


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ИЛИ АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД

 

За хотелот:

Вилата Поседонио се наоѓа на 160м од плажа, во центарот на Полихроно,  располага со 1/2 +1 студија (соба со брачен кревет и помошен на расклопување во кујната) и 1 / 4 апартмани (соба со брачен кревет и две софи на пуштање во кујната, поволни за 4 возрасни и 1 дете до 11,99год)  и еден апартман 1/5 со една спална соба и 3 кревети во кујната за 5 возрасни лица +1 дте до 11,99год) опремени со тоалет, кујна, тераса, ТВ, wi-fi и со клима . Студијата и апартманите се состојат од една- спална и посебна кујна.

При резервација се уплаќа аванс од 30% од вредноста на аранжманот а остатокот по потврдувањето на резервацијата, и тоа најдоцна до 15 дена пред реализацијата на аранжманот

Услови за рана разервација: Потребно е 30% уплата од сумата на аранжманот, доплата се врши најдоцна до датумот кога истекува попустот за рано букирање. Сите резервации направени или платени по предвидените датуми за рано букирање ќе бидат наплатени по редовни или ревидирани услови и цени актуални во периодот на доплата

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.