Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

INFINITY BY YELKEN Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

INFINITY BY YELKEN Слики и Видеа

Краток опис
INFINITY by YELKEN AQUAPARK & RESORTS се наоѓа на Ladies Beach, светски познатата плажа во Кушадаси и е ресорт покрај морето, со два приватни заливи, песочна плажа и 3000 m² голема променада за шетање.
Доколку сакате да го комбинирате ова патување со забава, можете да го посетите нивниот Magic Aqua World Aqua Park со 20 тобогани и базен со бранови, изграден на површина од 6000 m². INFINITY BY YELKEN AQUAPARK & RESORTS KUŞADASI нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, фитнес центар и сезонски надворешен базен.
Плажа
INFINITY BY YELKEN AQUAPARK & RESORTS KUŞADASI е сместен во Кушадаси, на 200м од плажата Кадинлар.
Facilities
Хотелот Infinity by Yelken има главен ресторан, 4 a la carte ресторани, 5 барови, сервис за перење и сушење на облека, wellness центар со сауна, амам, солена соба и простор за масажи и третмани за убавина, продавници, фризерски салон и мини клуб.
Локација
Хотелот се наоѓа на песочната плажа Ladies beach. Од центарот на Кушадаси е оддалечен 5km, а од аеродромот во Бодрум 120km.
Спорт и рекреација

Хотелот има надворешен базен и детски базен, мини aqua park со 20 тобогани. Хотелот располага со спа центар со модерен дизајн, изграден на површина од 1250 m² со затворен базен и фитнес центар. Хотелот нуди бесплатно користење на затворен базен, турска бања (амам), парна бања, солена соба, фитнес студио. Со доплата, хотелот нуди користење на масажи. Гостите може да се забавуваат играјќи пинг-понг, пикадо, билјард или да уживаат во спортовите на вода.

Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации

Сместување
Сите соби во хотелот имаат бања (туш кабина, тоалет), фен , САТ-ТВ, телефон, клима уред, сеф, минибар, балкон или тераса.

General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион
Хотелот работи на Ultra All Inclusive концепт.
Home Location

kadınlar denizi mevkii 9.sokak, 09400 Kusadası, Turkey

За хотелот:

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.