Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

IVEL Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

IVEL Слики и Видеа

Локација
Општината Банско е на 1,4км од хотелот, додека црквата СВ.Дева е на 2,2км од хотелот.
Концепт за исхрана
Континентален или појадок на шведска маса е вклучен во хотелот.
Сместување
Во хотелот собите се опремени со гардеробер.
Во сите соби има и фрижидер.
Исто така собите имаат и тераси. Гостите во хотелот ке можат да уживаат во активности околу Банско како што е скијање.
За хотелот:
Се наоѓа во Банско на 1,1км од црквата СВ. Тројца, хотелот нуди сместување со ресторан, бесплатен сопствен паркинг, фитнес центар и бар.
Сите соби се опремени со ТВ со сателитски канали и сопствена бања.
Хотелот располага и со сауна, бесплатен интернет во главните делови на хотелот  и семејните соби.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.