Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

KAP HOUSE Family Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

KAP HOUSE Family Hotel Слики и Видеа

Концепт за исхрана
Ресторанот на хотелот е дизајниран во типичен бугарски стил на таверни и нуди бугарски јадења надополнети со широк избор на вина.
Дополнителни информации
Сите гости имаат попусти за масажи од 20% како и ски гардеробер веднаш до гондола лифтот и гостите имаат право на попусти и таму.
Сместување
Во секоја соба има кабелска ТВ, купатило со туш и када. Собите се на горни катови и се качуваат по скали.
За хотелот:
На само 100м од од првата лифт станица, хотелот се наоѓа на главната улица во Банско.
Овозможува ски гардеробер, бесплатен интернет, и соби со балкони.
Базен на затворено, топла када и сауна се предвидени бесплатно.
Центарот во Банско може да се постигне во 10 минутно пешачење.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.