Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Kavkaz Golden Dune Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Kavkaz Golden Dune Слики и Видеа

Краток опис
Хотелот Kavkaz Golden Dune се наоѓа на 250 m од плажата и нуди надворешен базен со коктел бар, сауна, центар за масажа, опремени соби со балкони и бесплатна Wi-Fi конекција во лоби барот. 
Услови за деца
Хотелот нуди детско игралиште, детски базен и детско столче во ресторанот. 
Бебешки кревети се достапни бесплатно, потребна е претходна најава.
Локација
Хотелот е оддалечен 1 km од центарот на Сончев Брег и 2 km од Несебар.
Спорт и рекреација
Хотелот има надворешен базен, пинг понг и теретана. 
Важни информации
За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.
Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд
Сместување
Сите соби имаат ТВ, клима уред, минибар, телефон, сеф, бања со туш кабина и фен. 

Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
За хотелот:
Hotel Kavkaz, се наоѓа на неколку минути пеш од центарот на Сончев Брег и 250 m од плажата.
Хотелот има ресторан, кафетерија, салон за масажа, продавници, паркинг, детско игралиште, теретана, отворен базен со коктел бар и бесплатна Wi-Fi конекција во лоби барот.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.