Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Kotva Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Kotva Слики и Видеа

Локација
Хотелот се наоѓа на околу 250 m од плажата и околу 3 km од центарот на Сончев Брег. 
Спорт и рекреација
Хотелот има отворен базен, детско игралиште, билјард, тениско игралиште, масажа, фитнес, мини аквапарк, фризер.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Дополнителни информации
Дозволен е престој на домашни миленици (до 5 kg бесплатно, над 5 kg со доплата).
Сместување
Секоја соба е климатизирана и има телефон, фен, бесплатна Wi-Fi конекција, Сат-ТВ, минибар, балкон и бања.

Пансион
Хотелот работи на концепт ноќевање со појадок.
За хотелот:
Хотелот има рецепција, ресторан, a la carte ресторан - Bistro „Black Pearl“ (не е уклучен во all Inclusive), бар “Kotva” (вклучен во all Inclusive) , лоби бар (не е вклучен во all Inclusive), бар покрај базенот (не е вклучен во all Inclusive), Wi-Fi на рецепција (бесплатно) , сеф (со доплата), менувачница, конференциска сала, продавница, услуга за перење (со доплата), интернет клуб, доктор, паркинг (со доплата).
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.