Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

KUSADASI GOLF & SPA RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

KUSADASI GOLF & SPA RESORT Слики и Видеа

Краток опис
Kusadasi Golf & Spa Resort се наоѓа во Кушадаси и има 11 надворешни базени, аквапарк, spa & wellness центар, теретана, внатрешен базен и е во непосредна близина на терен за голф.
Локација
Хотелот се наоѓа на 83 km од меѓународниот аеродром во Измир, 7 km од центарот на Секе и 10 km од Tortuga Pirate Island Theme & Water Parks.
Концепт за исхрана
Ресторанот служи интернационални јадења.
Спорт и рекреација
Хотелот нуди низа спортски и рекреативни активности, како одбојка на плажа, стрелаштво, кајакарство и џет ски.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Апартманите имаат клима уред, сеф, софа, САТ-ТВ и DVD плеер, кујна со фрижидер и рерна, бања со фен и балкон.
General Warning
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.
Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
За хотелот:
Хотелот има 2 ресторани, барови, бесплатна Wi-Fi конекција, терен за голф со 18 дупки (со доплата), 11 надворешни базени, аква парк, внатрешен базен, тениско игралиште и spa & wellness центар.
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.