Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Marlin Inn Azur Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Marlin Inn Azur Resort Слики и Видеа

Краток опис
Сместен во областа Al Mamsha El Seyahi во Хургада, Marlin Inn Azur Resort нуди приватна плажа, објекти за скара и бар. Имотот е близу до неколку познати атракции, на 14 км од крајбрежната линија, на 16 км од Malek Disha Dive Spot и на 22 км од Abu Hashish Dive Spot. Ресортот може да се пофали со отворен базен, вечерна забава и 24-часовна рецепција.
Плажа
Прва линија, песочна плажа. Лежалки, чадори, душеци - бесплатно.
Локација
Најблискиот аеродром е меѓународниот аеродром Хургада, на 4км од ресортот Марлин Ин Азур.
Концепт за исхрана
All inclusivе оброци:
- од 03:00 до 06:00 часот - ран појадок во главниот ресторан;
- од 07.00 до 10.00 часот - појадок во главниот ресторан;
- од 10:00 до 11:00 часот - доцeн појадок во главниот ресторан;
- од 11:00 до 16:00 часот - закуски, салати, хамбургери на плажа;
- од 12:00 до 16:00 часот - сладолед на плажа;
- од 12:30 до 14:30 часот - ручек во главниот ресторан;
- од 16:00 до 18:00 часот - слатки закуски во холот на хотелот;
- од 18:30 до 21:30 часот - вечера во главниот ресторан;
- од 22:00 до 00:00 часот - доцна вечера (во просториите на италијански ресторан);
- од 00:00 до 03:00 часот - торти и колачиња;
- Joker`s Bar работи деноноќно;
- Диско бар: 21.30-03.00 часот;
- Бар на плажа: 10.00-17.00 часот;
- Бар на базен: За време на појадок, ручек и вечера;
- Присуството во A La Carte ресторанот е обврзано со дрес код, шорцеви од која било должина не се прифатливи.
Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Секоја соба е со балкон. Marlin Inn Azur Resort располага со одредени соби со поглед на море, а собите имаат приватна бања. Сите единици се опремени со ТВ со рамен екран и фен.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.