Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

Melike Hotel Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

Melike Hotel Слики и Видеа

Краток опис
Melike Hotel се наоѓа на 50 m од светски познатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach и на 2 km од центарот на градот.
Во рамките на хотелот има базен, детски базен, бар на базен, тераса со бар, лоби бар, просторија со ТВ, Wi-Fi, пинг-понг, отворен и затворен ресторан и 2 лифта.
Facilities

·         Ресторан

·         Бар

·         Отворен базен

·         ТВ

·         Балкон

·         TWC

·         Wi-fi

·         Клима

·         Сеф на рецепција

Локација
Античкиот град Ефес се наоѓа на 15 km, а Памуккале на 220 km.

Важни информации

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

Сместување
Хотелот располага со 32 соби, сите со поглед на море.Собите имаат балкон, бања, фен, клима уред, Тв со рамен екран, телефон, минибар и бесплатна Wi-Fi конекција.
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион
Хотелот работи на Half Board концепт. Ресторанот има тераса со панорамски поглед на море. Овде се служат појадок и вечера.
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.