Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.

Mina Mark Beach Resort Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Информации за хотелот

Mina Mark Beach Resort Слики и Видеа

Краток опис
MinaMark се наоѓа во областа Сакала, во центарот на Хургада.
Се одликува со all inclusive услуга 24 часа, светли и модерни простории, отворен базен, приватна плажа, аква парк и неколку ресторани.
Во цената не е вклучено:
Можете да уживате во неколку релаксирачки масажи со доплата, третмани и турска бања во една од најдобрите бањи во центарот на градот, додека децата се забавуваат во Детскиот клуб или игралиште. Доколку се обратете на рецепција можат да Ви помогнат да организирате разни активности како што е пустинско сафари, спортови на вода или крстарење.
Концепт за исхрана
Можете да уживате во Вашиот појадок, ручек и вечера од најдобрите локални и интернационални јадења.
Гостите исто така можат да изберат од 3те високо квалитетни ресторани a' la carte.
Италијанската кујна се служи во ресторанот Пикола.
Либанските јадења се служат во ресторанот Султана.додека уживате во денот додека се восхитувате кон поглед на морето.
Сместување
Собите се опремени со клима, сателитска телевизија, мини бар сеф и сад за кафе.
Бањите се опремени со фенови.
Некои од собите се со поглед на море и базен, а други со поглед на градина или град.
Band Text
SPO цени објавени на 03.04 и валидни до следна промена од страна на хотелот.
Food

General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Home Location
Познатото шеталиште е оддалечено на само 2 минути од хотелот.
Меѓународниот аеродром во Хургада е на 5 минути возење од хотелот.
За хотелот:

ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.