Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

MURITE CLUB - ORCHIDEA - CAMELIA BUILDINGS Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Ценовник
  • Галерија
  • Информации за хотелот

MURITE CLUB - ORCHIDEA - CAMELIA BUILDINGS Слики и Видеа

Локација

Локација – 1 км. од Пирин Голф и Кантри Клуб , 5 км далеку од Катерино Хотел и 9 км далеку од ценарот на Банско.  

Сместување

Сите апартмани имаат балкон со планински погледи и се опремени со дрвени подни облоги и теписи во спалните соби. Сите тие обезбедуваат сателитска телевизија, тросед. Некои, исто така имаат функционална голема кујна.


Тип на соби 
- DBL rooms ( максимум сместување 2 лица - 20m²); - 108 rooms 
- 1-bedroom apartments (max. 2+2 persons, 60 m²) - 154 rooms 
- 2-bedroom apartments (max. 4+2/5+1/6 persons, 100 m²) - 22 rooms 
- 3-bedroom apartament. (max. 6+2 persons, 130 m²) - 22 rooms
За хотелот:

Лоциран во тивката долина на Разлог, хотелот Mrite Club ви нуди извонредно сместување и објекти опкружени со импресивна планинска панорама. Wi-Fi пристап е бесплатен во сите области. Паркирањето е бесплатно, како и автобус до Банско е достапен и бесплатен.
Комплексот се состои од 4 тематски згради - главната зграда Азалија, Орхидеја, Камелија и Јасмин. Главната зграда нуди луксузни спа и велнес објекти со бесплатен затворен базен ао топла вода, сауна парна бања, топла када и фитнес. На имотот има и пријатно лоби, детско катче , ресторан со камин, продавници, ноќен клуб и сала за игри.
* Хотелот е изграден во 2008 година.


 

Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.