Ние ке Ве контактираме.
Име и Презиме
Телефонски Број
E-Mail
Време на Повик
Мапа

OMER HOLIDAY RESORT Опции за соба

Пребарувај цени за достапни соби!
Почнувајќи од..
Најниска Цена и Дата
  • Online Reservation
  • Галерија
  • Ценовник и информации за хотелот

OMER HOLIDAY RESORT Слики и Видеа

Краток опис
Сместен во мирна област во Кушадаси, Omer Holiday Resort нуди приватна плажа и 2 ресторани со поглед на море. Има турска бања, сауна и климатизирани соби со сателитска ТВ. Хотелот нуди голем базен со тобогани, чадори, лежалки и перници.
Гостинот може да го посети фитнес центарот или да игра тенис во Omer Holiday Resort. Дневните и ноќните претстави ги изведува забавниот тим на хотелот, а на самото место има и дискотека. Гостите можат да уживаат во денот на плажа опремена со чадори, лежалки и перници. За вашата удобност се обезбедени крпи за плажа. Исто така, постојат објекти на лице место за играње кошарка и одбојка на плажа. Пријателскиот персонал во Мини клубот ќе биде среќен да ги забавува децата со активности и игри.
Facilities
Во хотелот има рецепција, лоби, отворен базен со посебен дел за деца, 2 тобогани, ресторани, барови, продавници, Спа центар, фитнес центар, a la carte ресторани.
Чадори и лежалки на плажата (хотелскиот дел на плажата) и покрај базенот се бесплатни за гостите на хотелот.
Во цената не е вклучено:
Со доплата може да се користат телефон и факс, медицински услуги, фризер, перална, видео и компјутерски игри, собна услуга, спортови на вода (моторизирани и механички), сите производи и услуги во продавниците (продавница за сувенири, бутик, мини-маркет), бутици, Спа центарот (масажи, пилинг, третмани за убавина и останати услуги во центарот), билјард, фото услуги.
Услови за деца
Omer Holiday Resort нуди игротека, грижа за деца и детско мени за гости со деца. 
Локација
Плажата Long Beach и шопинг центарот AVM Kusadasi се на само неколку минути пешачење од хотелот.
Omer Holiday е оддалечен само 5км од центарот на Кушадаси, а античкиот град Ефес е оддалечен 26км. Памукале е 189 км со прекрасни травертини. Аеродромот Izmır Adnan Menderes е на 80 км од хотелот, додека аеродромот Бодрум Милас е оддалечен 119 км.
Концепт за исхрана
Marine Restaurant и à la carte Yelken Restaurant служат риба, италијански и мексикански јадења. Гостите можат да уживаат во пијалок или ужинка на плажа и баровите на базен. The Ottoman Café нуди и пијалоци. Пијалоци, лесни јадења, колачиња и разни закуски се служат цел ден. Пијалоците на гостите помеѓу 00:00 и 10:00 часот се наплаќаат.
Спорт и рекреација
Во цената на хотелот е вклучена и анимација (дневна и вечерна) , кошаркарско игралиште, гимнастика, фитнес центар, пинг-понг, тениско игралиште (во текот на денот), турска бања и сауна (со претходна резервација), паркинг, дискотека (три пати неделно).
Важни информации


Дополнителни информации
Слободен паркинг на улица, обезбеден паркинг со доплата.
Сместување
Украсени во нежни бои, просториите на Omer Holiday нудат мермерна бања со туш кабина, тоалет и фен. Сите соби имаат балкон или пацио, а некои соби имаат и спа-бања.Собите имаат клима уред, мини-бар (со доплата), сеф (со доплата), бесплатна Wi-Fi конекција, САТ-ТВ. 
General Warning

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Пансион
Хотелот работи на All Inclusive концепт.
Home Location

Yavansu Mevkii Kuşadası no:1, 09000 Kusadası, Turkey

За хотелот:Payment Type
Visa, Mastercard
ВАЖНО! Општи напомени и предупредувања (кликнете за повеќе информации!)

За овој аранжман важат општите услови на патување на AtlantiS, кои ги добивате со резервирање на вашата соба.

Цените се изразени во евра за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд

 

 


Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

Нашиот билтен за е-пошта;
Нашиот билтен за е-пошта;
Пријавете се за да ги добивате сите наши промотивни понуди на маил
Маилинг Пошта

Содржина на маилинг листа

Име
Презиме
Маил
Во ред

Маил-от е успешно пратен

Предупредување

Настана грешка при праќање на маил - от.

.